aktualności

Ten sezon zacznie się smutno

fot.TVP

Akcja 10. sezonu serialu rozpoczyna się półtora roku po tragicznych wydarzeniach z ostatniego odcinka poprzedniej serii.

Marcin Kaszuba z dnia na dzień został ojcem dwóch dorastających dziewczynek i Zbyszka, który właśnie zaczyna przygodę z przedszkolem. Nie jest już ciepłym i sympatycznym mężczyzną, do jakiego zdążyliśmy się przyzwyczaić. Po życiowym kryzysie, zamknął się w sobie, otoczył murem i skupia się jedynie na perfekcyjnym wykonywaniu swoich obowiązków: tych zawodowych, ale i rodzinnych. Przyjaciele i rodzina stoją za nim murem i pomagają mu jak umieją, ale nie mają z nim łatwo, bo Marcin psychicznie i emocjonalnie utknął w miejscu, niezdolny do tego, aby czerpać radość z życia, ani cieszyć się czyimś szczęściem. A szkoda, bo otaczają go radosne, choć niezmiennie pokręcone pary: Marta i Krzysiek, wreszcie po ślubie oraz zaręczeni Sylwia z Pawłem.

Po serii nietrafionych pomysłów Krzysiek zakłada z Andreasem, Wojtkiem i Jackiem warsztat połączony z komisem używanych samochodów z Niemiec. Jedną z jego pierwszych klientek będzie Iwonka, która już otrząsnęła się z fascynacji niedostępnym Markiem Kaszubą.

W serialu pojawią się także nowi bohaterowie – trójka stażystów w kancelarii Marcina, którzy będą konkurować między sobą o dwa etaty. Determinacja, z jaką będą walczyć o posadę wzbudzi wiele emocji. Tego nie można przegapić!

Autor: --