aktualności

Po raz ósmy!

 

Będzie przeprowadzka do nowego mieszkania, chrzest najmłodszego potomka i bunt Helenki. Będą zawiedzione nadzieje Krzyśka i pierwsza miłość Kuby. W 8. sezonie „O mnie się nie martw” emocje będą buzować!

Iga i Marcin z trudem znoszą uciążliwe sąsiedztwo rozżalonego Krzyśka, który swoje smutki dosłownie zagłusza w niezwykle hałaśliwej muzyce disco polo. Mężczyzna ma za złe Idze, że poprosiła Martę, by została chrzestną Zbyszka, czuje się pominięty i zlekceważony.

Oliwka i Helenka nie mogą przyzwyczaić się do nowego mieszkania. Nocą błądzą po omacku i zasypiają w najdziwniejszych miejscach. Tymczasem do kamienicy na Żelaznej wprowadza się młodszy brat Kuby, Kamil (Adam Turczyk), który właśnie zaczyna studia medyczne. Helenka jest oczarowana nowym lokatorem.

Swój finał w Sądzie ma sprawa brata Mariusza, Darka (Piotr Pacek), który wszczął fałszywy alarm bombowy w budynku Sądu. Matka oskarżonego, Danuta, odchodzi od zmysłów.

Tymczasem Iga i Marcin, wraz ze wszystkimi bliskimi przygotowują się do pierwszego wielkiego dnia Zbyszka – dnia jego chrzcin.

Autor: --